Súboj nováčikov pre Nové Zámky

Autor: sita/huste |

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)

Dôležitý duel dvoch nováčikov hokejovej Tipsport ligy 2016/2017 na ľade Liptovského Mikuláša sa skončil triumfom Nových Zámkov 6:2. Duel 43. kola síce začali lepšie domáci Liptáci a gólom Andreja Laca sa ujali vedenia, ale potom prevzali iniciatívu hostia. Ešte v prvej tretiny otočili na 2:1 presnými zásahmi Mateja Pauloviča a Mareka Dubeca, v druhej časti góly Nových Zámkov pridali Milan Kytnár, Jake Cardwell a Erik Čaládi. Šiesty gól hostí dosiahol v 57. min Dominik Rehák, za domácich v poslednej minúte skorigoval Michal Šiška.

Obaja piatkový súperi majú po vzájomnom zápase po 53 bodov, Nové Zámky sú zásluhou lepšieho skóre pred Liptákmi.

Tipsport liga 2016/2017 - 43. kolo - piatok:

Góly: 10. A. Laco (Cibák, M. Šiška). 60. M. Šiška (Stümpel) - 11. M. Paulovič (Kytnár, Martin Chovan), 17. Dubec (M. Paulovič), 37. Kytnár (M. Paulovič, Saarinen), 38. Cardwell (Saarinen, Kytnár), 38. Čaládi (R. Lelkeš, Lavrovs), 57. Dominik Rehák
Vylúčení: 6:5 na 2 min, navyše: McParland (Nové Zámky) trest v hre 25 min (napadnutie hlavy a krku), presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc, Majling - Kollár, Rojík

Liptovský Mikuláš: Križan - Stehlík, M. Šiška, Mezovský, T. Nádašdi, M. Moravčík, Kadlubiak, Makovský, Burzala - J. Sukeľ, Stümpel, Vybíral - M. Uram, M. Sukeľ, Kriška - Róbert Huna, Cibák, Števuliak - A. Laco, Piatka, Lištiak
Nové Zámky: Lundström - Cardwell, Drtina, Martin Chovan, Sandrgen, V. Čížek, Mäkinen, Maier, Lavrovs - M. Paulovič, Kytnár, Saarinen - R. Lelkeš, Čaládi, McParland - Hujsa, Pitule, Fábry - J. Tibenský, Dominik Rehák, Dubec

Stiahnuť flash player Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný
Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.